Select Your Favourite
Category And Start Learning.

10 dni, 10 smaków: najlepsze wyzwanie związane z naparzaną wodą infuzowaną.

Biorąc udział oraz spełniając warunki wyzwania otrzymasz 50% zniżkę na kurs online PRZEJMIJ STERY.

Woda infuzowana to woda wzbogacona owocami, warzywami i ziołami w celu dodania smaku i składników odżywczych do wody. Woda infuzowana to świetny sposób na utrzymanie nawodnienia i urozmaicenie dziennego spożycia wody.

Aby przygotować napar, możesz po prostu dodać owoce, warzywa lub zioła do dzbanka z wodą i pozostawić do zaparzenia na kilka godzin lub na noc. Niektóre popularne składniki wody infuzowanej to cytryna, ogórek, mięta, jagody i owoce cytrusowe. Woda infuzowana nie zawiera dodatku cukru ani sztucznych aromatów, dzięki czemu jest zdrową i orzeźwiającą alternatywą dla słodkich napojów.

Picie wody infuzowanej ma wiele zalet, w tym lepsze nawodnienie, przyspieszony metabolizm i lepsze trawienie. To także świetny sposób na zwiększenie dziennego spożycia witamin i minerałów.

Na czym polega WYZWANIE

  1. Przez 10 dni pod treścią wyzwania, wstawiasz swój przepis na wodę infuzowaną, którą przygotowałaś.
  2. Dzielisz się treścią wyzwania na swoich mediach społecznościowych, udostępniając link z wyzwaniem. Zrób to pierwszego i ostatniego dnia.
  3. Po ukończeniu wyzwania, nawiązujesz ze mną kontakt dowolną drogą: wiadomość mejlowa, WhatsAap, Messenger, w celu otrzymania kodu ze zniżką.

Wyzwanie nie ma wyznaczonych ram czasowych, to znaczy, że możesz rozpocząć w każdej chwili. Istotne jest jedno: jeśli wystartujesz, dodasz swój pierwszy komentarz z przepisem na wodę lub napar, musisz to robić przez kolejne 9 dni by uzyskać 50% zniżkę na kurs PRZEJMIJ STERY. Po ukończeniu wyzwania musisz skontaktować się ze mną by uzyskać KOD RABATOWY.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *