MAGDA
“ Świetna dziewczyna, zna się na robocie. Bardzo mi pomogła, dając wskazówki jak lepiej się odżywiać, nie do końca rezygnując z ulubionych potraw. Ma super pomysły na dietę. Polecam wszystkim. Zgłaszajcie się bo warto zadbać o to co jemy, o zdrowie.“
GABRYSIA
“ Współpraca z Dietetyk bez granic zaktualizowała moje podejście do zdrowego żywienia. Kasia uświadomiła mi, że żeby zdrowo jeść nie trzeba siedzieć 3 godziny dziennie w kuchni i wydawać mnóstwa pieniędzy. Nauczyła mnie słuchać swojego organizmu i pomimo mojej miłości do chipsów – wystarczyły 3 tygodnie żeby mój organizm sam dawał mi znać że mi one nie służą 😅. Kolejnym krokiem, który postawiłam dzięki Kasi na drodze do zdrowego życia jest wgranie sobie od nowa, że jak się potknę to mogę się podnieść i iść dalej. Jeden grzech jedzeniowy nie oznacza już dla mnie porzucenia diety do następnego poniedziałku – zawsze tak robiłam. A no i sałata mi się już w lodówce nie psuje. “
ANDRZEJ
Z pomocy Kasi, korzystałem dwa razy. Pierwszy raz podczas sześciotygodniowego wyzwania wprowadzania zdrowych nawyków do diety. Utrzymując nawyki po kursie schudłem 5 kg i straciłem 10 cm w pasie. Drugi raz zdecydowałam się na współpracę z powodów zdrowotnych. Uważam, że Dietetyk bez granic to bardzo profesjonalne wsparcie.
ILONA
Bardzo, bardzo POLECAM Dietetyk bez granic, a raczej Kasię która jest mistrzem w tym co robi. Miałam naprawdę bardzo dużo podejść do różnych diet ale współpraca z Kasią jest mega świetna!!! Pierwsze co mnie zaskoczyło na samym początku to pytanie “Czego potrzebujesz?”, no kurczę jak to czego? Schudnąć! Ale Kasi nie chodziło tylko o zrzucenie kg chciała abym nauczyła się zdrowo odżywiać, czuć się w swoim i ze swoim ciałem wystrzałowo! Dostałam wiedzę, szczuplejsze ciało, zdrowy tryb życia (jeszcze dalej walczę) i co najważniejsze robię co uważam za właściwe dla mnie. Dopasowuję dietę do mnie. Ważne dla mnie jest to, że nawet przerwa w diecie nie powoduje efektu jojo!!! Mam problem żeby się poruszać, a i tak dzięki wskazówkom Kasi, schudłam w 6 tygodni aż 7kg. Może powiesz: “to wcale nie tak dużo”, ale leżąc na kanapie to bardzo dużo!!! Chętnie wracam do zaleceń i wiele wyniosłam. Nareszcie rozumiem co to węglowodany, białka, tłuszcze i zaczęłam obserwować swój organizm. Ile on daje znaków – szok!!!
SEBASTIAN
Pełen profesjonalizm oraz bardzo dobre podejście do klienta sprawia, że mogę polecić w ciemno. Idealnie dostosowany plan dzięki czemu nie miałem najmniejszych problemów przejść z moich nawyków żywieniowych do diety W krótkim czasie widać już efekty z których jestem zadowolony. Świetna praca wykonywana przez świetną osobę.
ASIA
Z całym sercem mogę polecić Kasię, jestem od jakiegoś czasu pod jej opieka i są tego znakomite rezultaty, kilogramy i centymetry lecą w dół mimo mojej niedoczynności tarczycy. Cieszę się że trafiłam w jej ręce jest osobą na właściwym miejscu.
ELA
Kasia to profesjonalistka w każdym calu. Korzystałam z jej menu, poleciła mi świetną aplikacje oraz kompleksowo wyjaśniła jej działanie. Zawsze można liczyć na jej poradę.
RAFAŁ
Korzystałem z menu ułożonego przez Kasię. Urozmaicone dania, smaczne i godne polecenia.